Par mums

Kas mēs esam?

Ģimenes dzīve ir vienīgais ģimenes pakalpojumu apvienojošais portāls Latvijā!

Portāls ĢIMENES DZĪVE ir mūsdienīgs ģimenes medijs, kas veltīts tavas ģimenes labklājības atbalstam un dzīves uzlabošanai, sniedzot daudz informācijas un savienojot tavu ģimeni ar uzņēmumiem, kuriem ir kopīga mūsu apņemšanās ievērot ģimenes vērtības.

Šis ir vienīgais ģimenes pakalpojumu apvienojošais portāls Latvijā, kas piedāvā arī vērtīgu un noderīgu saturu ģimenēm par aktuālo un nepieciešamo.

Šeit tu atradīsi uzņēmumus un pakalpojumus, kas rūpējas par dažādiem ģimenes dzīves aspektiem:

Padomi bērnu audzināšanai: ekspertu ieteikumi par audzināšanu no jaundzimušiem mazuļiem līdz pusaudžiem. Uzzini par efektīvu komunikāciju, disciplīnas stratēģijām un veselīgu attiecību veicināšanu savā ģimenē.

Bērnu aprūpes pakalpojumi: atklāj uzticamus aprūpes centrus, speciālistus, nodarbības un izglītojošas programmas, lai nodrošinātu bērna drošību un attīstību.

Ģimenei piemērota izklaide: atrodi uzņēmumus un ieteikumus dažādiem ceļojumu galamērķiem, pieturvietām un atpūtas vietām, kas piemērotas visai ģimenei, nodrošinot savai ģimenei pilnvērtīgu izklaidi.

Veselība un labsajūta: izpēti saturu par savas ģimenes fiziskās un garīgās labklājības uzturēšanu. Piekļūsti informācijai par uzturu, fizisko sagatavotību un garīgās veselības atbalstu.

Izglītība un Kultūra: uzzini  par nodarbību, meistarklašu un pasākumu aktualitātēm visai ģimenei vienuviet.

Mājas labiekārtošana: atrodi vietējos uzņēmumus, kas specializējas ģimenei draudzīgas mājas vides izveidē. No funkcionāliem bērnu aizsardzībaspadomiem līdz gaumīgam interjera dizainam, teritorijas labiekārtošanai, kas nodrošinās ikvienas ģimenes vajadzības.

Ģimenes aktivitātes: atklāj jautras un izglītojošas aktivitātes visai ģimenei, ko baudīt kopā, sākot no piedzīvojumiem brīvā dabā līdz spēlēm iekštelpās.

Vietējie pakalpojumi: ērti atrodi uz ģimenēm orientētus uzņēmumus savā reģionā, piemēram, restorānus, parkus, speciālistus un ģimenes piedāvājumus.

Produktu/pakalpojumu ieteikumi: lasi atsauksmes un ieteikumus par ģimenēm aktuāliem produktiem un pakalpojumiem, sākot no bērnu piederumiem līdz ģimenes transportlīdzekļiem

 un vēl daudz ko citu.

 

Mūsu mērķis –  Portāla galvenais mērķis ir sniegt iespējas ģimenēm, nodrošinot visaptverošu un lietotājam draudzīgu platformu, kas atbilst viņu dažādajām vajadzībām. Mūsu mērķis ir veicināt spēcīgas, veselīgas un laimīgas ģimenes, piedāvājot vērtīgus resursus, savienojot ģimenes ar uzticamiem uzņēmumiem un veicinot kopības sajūtu.

Mūsu misija – Mūsu misija ir būt par galamērķi ģimenēm, kuras meklē informāciju, pakalpojumus un atbalstu, lai pārvarētu ģimenes dzīves izaicinājumus un priekus. 

 

Mums ir svarīga:

1. Izglītošana un iespēju dažādība: mēs cenšamies izglītot un nodrošināt ģimenes ar zināšanām un instrumentiem, kas tām nepieciešami, lai pieņemtu apzinātus lēmumus. Neatkarīgi no tā, vai tie ir vecāku padomi, izglītības resursi vai veselības un labsajūtas padomi, mūsu mērķis ir būt uzticams informācijas avots.

2. Drošība un uzticēšanās: ģimeņu drošība un labklājība ir vissvarīgākā. Mēs rūpīgi pārbaudām un pārvaldām mūsu platformā piedāvātos uzņēmumus un pakalpojumus, lai nodrošinātu, ka tie atbilst augstākajiem kvalitātes un uzticamības standartiem.

3. Kopienas veidošana: mēs uzskatām, ka kopienas sajūta ģimenēm ir ļoti svarīga. Mūsu platforma veicina mijiedarbību starp ģimenēm, ļaujot tām dalīties pieredzē, meklēt padomu un atbalstīt vienam otru.

4. Ērtums un funkcionalitāte: mūsu mērķis ir atvieglot ģimenes dzīvi. Mūsu lietotājam draudzīgais rīku panelis un lokalizētās meklēšanas iespējas nodrošina, ka ģimenes var ātri atrast vajadzīgos pakalpojumus tieši savā apkaimē.

5. Ģimenes vērtības un labklājība: mēs atzīmējam mūsdienu ģimeņu vērtības un cenšamies būt iekļaujoši portāla saturā un pakalpojumos. Mēs nodrošinām resursus un atbalstu ģimenēm ar dažādām iespējām un labklājības līmeņiem.

6. Nepārtraukta attīstība: mēs esam apņēmušies attīstīt un paplašināt savu piedāvājumu, lai labāk apmierinātu ģimeņu mainīgās mūsdienu vajadzības. Mēs priecājamies par ikviena lietotāja atsauksmi par portāla funkcionalitāti un saturu, lai nepārtraukti uzlabotu mūsu platformu.

7. Ētiska uzņēmējdarbības prakse: mēs sadarbojamies ar uzņēmumiem, kuriem ir kopīga mūsu apņemšanās ievērot ētisku praksi un vērtības, kuru prioritāte ir ģimeņu labklājība.

 

Strauji mainīgajā pasaulē izaicinājumi un iespējas, ar kurām saskaras ģimenes, nepārtraukti attīstās. Portāla misija ir pielāgoties un augt kopā ar ģimenēm, nodrošinot tām nepieciešamos rīkus un atbalstu, lai attīstītos pastāvīgi mainīgā vidē. Kopā mūsu mērķis ir izveidot spēcīgākas, laimīgākas un izturīgākas ģimenes, tādējādi bagātinot dzīvi un sniedzot atbalstošu vidi ar piemērotiem resursiem.

 

 

Ja šis rezonē –  esi daļa no šī projekta! Pievieno savu uzņēmumu vai nodarbošanos un padari ikvienas ģimenes dzīvi vēl patīkamāku un pilnvērtīgāku

Raksti mums uz info@gimenesdzive.lv un pievienojies jau šodien!

Vēlies uzzināt ko vairāk?

Ja rodas jautājumi par profiliem, reklāmas iespējām vai ko citu, tad sazinies ar mums.

Sazinies ar mums

Pieslēgties Ģimenes Dzīve

Konta informācija tiks apstiprināta pa e-pastu.

Reset Your Password