Par mums

Kas mēs esam?

Ģimenes dzīve ir vienīgais ģimenes pakalpojumu apvienojošais portāls Latvijā!

Ģimenes dzīve ir mūsdienīgas ģimenes medijs, kurā ikvienai ģimenei ir iespēja atrast sev piemērotākos risinājumus un pakalpojumus ģimenes ikdienai. 

Mūsu mērķis –  Palīdzēt ģimenēm virtuāli iepazīties ar pakalpojumu sniedzējiem, iegūstot vairākus vienas jomas alternatīvos piedāvājumus, kas ļauj ģimenēm izvērtēt un izvēlēties interesēm un vajadzībām piemērotāko risinājumu.

Iespēja par iegūto pieredzi atstāt vērtējumu-atsauksmi, kas var palīdzēt citām ģimenēm lēmumu pieņemšanā par pakalpojuma/ uzņēmuma/ speciālista izvēli un pakalpojuma izmantošanu vai produkta iegādi.

Mūsu misija – Popularizēt vietējos uzņēmumus, speciālistus un ražotājus – palīdzēt tiem virtuāli satikties ar ģimenēm, lai tās iegūtu vērtīgu pieredzi un pakalpojumus. Savukārt ģimenes informēt par mūsdienu aktuālām tēmām, kas var noderēt ģimenei ikdienas dzīvē.

Kāpēc pievienot savu uzņēmumu? 

Šis ir vienīgais ģimenes pakalpojumu apvienojošais portāls Latvijā, kas piedāvā arī noderīgu saturu ģimenēm par aktuālo un nepieciešamo ģimenes dzīvē.

Šeit pulcējas apmeklētāji, kuri meklē savai ģimenei vērtīgus pakalpojumus, dalās iespaidos un iegūst noderīgu un aktuālu  informāciju ģimenes dzīves jautājumos. Tu būsi daļa no šī satura, ko ģimenes iegūs, savukārt Tu – iegūsi jaunus potenciālos klientus!

Tas ļaus aiztaupīt laiku un finanses, gan popularizējot sevi caur dažādiem kanāliem, lai ģimenes Jūs ieraudzītu, gan arī apmeklētāji ātri un ērti pēc kritērijiem varēs piemeklēt sev atbilstošāko risinājumu un izvēlēties sev piemērotāko pakalpojuma sniedzēju!

Lieliska iespēja iesaistīties un sadarboties dažādos projektos, piedalīties portāla satura radīšanā, aktivitātēs un iegūt jaunas izaugsmes iespējas savā nozarē.

Izvieto informāciju par sevi jau šodien, jo šeit satiekas tie, kuri meklē ģimenes risinājumus un tie, kam ir ko piedāvāt!

Sūti savu pieteikumu uz info@gimenesdzive.lv

Vēlies uzzināt ko vairāk?

Ja rodas jautājumi par profiliem, reklāmas iespējām vai ko citu, tad sazinies ar mums.

Sazinies ar mums

Pieslēgties Ģimenes Dzīve

Konta informācija tiks apstiprināta pa e-pastu.

Reset Your Password