Lietošanas noteikumi

Lietošanas noteikumi

Ģimenes portāls www.gimenesdzive.lv ir plašam sabiedrības lokam paredzēts dažādu aktivitāšu, juridisko personu/pašnodarbināto personu sniegto pakalpojumu/produktu reklamēšanas un savstarpējās komunikācijas portāls, kura darbību organizē un koordinē SIA Ģimenes dzīve, turpmāk tekstā gimenesdzive.lv

Portāla gimenesdzive.lv lietošanas noteikumi ir paredzēti un saistoši katram portāla gimenesdzive.lv lietotājam.

gimenesdzive.lv ir tiesīgs jebkurā laikā pēc saviem ieskatiem mainīt šos noteikumus, un šīs izmaiņas stājas spēkā ar brīdi, kad tās ir publicētas portālā gimenesdzive.lv.

Portāla lietotājs ir jebkura fiziska vai juridiska persona, kura izmanto portāla sniegtos pakalpojumus.

Portālā sniegtie informatīvie pamatpakalpojumi portāla lietotājam ir bezmaksas. Portālā var tikt sniegti papildpakalpojumi par maksu. Pie maksas pakalpojumiem tiek norādīta informācija par maksas pakalpojumu lietošanas kārtību, samaksas veikšanas kārtību un apmēru.

Uzņēmumiem un saimnieciskās darbības veicējiem – lietotājiem, kuri izvieto informāciju par savu pakalpojumu/produktu un uzņēmumu, tiek iekasēta informācijas izvietošanas maksa par reklāmas profilu vai reklāmas banera izvietošanu atbilstoši izvēlētajam termiņam. Maksa var tik neiekasēta gadījumos, ja tiek atvērta jauna apakšsadaļa vai ir joma, kurā darbojas bezpeļņas organizācijas vai labdarības projekti ar mērķi palīdzēt sabiedrībai, kā arī atsevišķos gadījumos, tos izskatot individuāli un par to vienojoties ar Gimenesdzive.lv portāla valdi.

Maksa var tik iekasēta atsevišķi izceļot un publicējot lietotāju pasākumus vai darbības veidus, kuriem tiek pievērsta īpaša uzmanība un par to tiek veidoti un/vai publicēti informatīvie materiāli gan portālā, gan sociālo tīklu platformās.

Portāla gimenesdzive.lv lietošana tiek uzskatīta par katra lietotāja pilnīgu piekrišanu šiem noteikumiem, t. sk. visām tajos veiktajām izmaiņām. Katram portāla gimenesdzive.lv lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt šos noteikumus, lai laikus būtu informēts par tajos veiktajām izmaiņām.

Materiālu publiskošana

Komerciālas aktivitātes portālā gimenesdzive.lv ir atļautas tikai ar portāla Gimenesdzive.lv rakstisku atļauju par saskaņošanu, kā arī tad, ja tie tiek veikti neietverot portāla darbības pamatfunkcijas (rakstīt uz e-pastu redakcija@gimenesdzive.lv)

Katrs portāla gimenesdzive.lv lietotājs ir pilnībā atbildīgs par jebkuru informāciju un tās saturu, kuru tas izvieto portālā (komentāri, vērtējums/atsauksme) vai juridiskām personām un saimnieciskās darbības veicējiem (LR normatīvo aktu prasībām atbilstoša informācija un tās saturs). Portālā gimenesdzive.lv ir aizliegts ievietot:

  • informāciju (arī video un audio materiālus), ko izvietojot vai nosūtot tiek aizskartas vai pārkāptas trešo personu intelektuālā īpašuma (autortiesības u. c.) tiesības;
  • informāciju, kas aizskar personas godu un cieņu;
  • informāciju, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu;
  • informāciju, kura ir vulgāra vai jebkādā citādā veidā aizskaroša;
  • informāciju, kura satur datorvīrusus vai izveidota, lai kaitētu datora vai elektronisko sakaru programmatūras darbībai (drošībai);
  • informāciju, kurai piemīt surogātpasta (junk mail, spam, chain letter) vai nesaskaņotas reklāmas raksturs;
  • informāciju, kura ir pornogrāfiska vai pārlieku erotiska;
  • visu cita veida informāciju, kas ietekmē vai var ietekmēt portāla gimenesdzive.lv normālu darbību un drošību.

Konstatējot šādas vai jebkādas citādi portālam neatbilstošas informācijas izvietošanu, gimenesdzive.lv ir tiesīgs šo informāciju nekavējoties izdzēst kā arī dzēst šo materiālu publiskotāja lietotāja kontu un/vai liegt piekļuvi gimenesdzive.lv

Gimenesdzive.lv nav atbildīgs par reklāmas izvietošanas saturu profilos, baneros, rakstos, kuru nodod publikācijai pakalpojuma saņēmējs.

gimenesdzive.lv izvietojot informāciju portālā ir tiesīgs informēt portāla gimenesdzive.lv lietotājus par dažādām ar portālu un tā saistītajām rīkoto pasākumu aktualitātēm.

gimenesdzive.lv ir tiesīgs izvietot portālā rakstus, foto, video, kas atspoguļo gimenesdzive.lv  organizētos pasākumus, to norisi. Ja pasākuma dalībniekiem ir pretenzijas pret ilustratīvā materiāla izvietošanu, par to jāinformē portāla redakcija (rakstīt uz e-pasta adresi redakcija@gimenesdzive.lv).

Komentāru, atsauksmju/vērtējumu saturu uzņēmumu profilos veido portāla lietotāji. Komentāra autors un publiskotājs ir portāla lietotājs, kas uzraksta komentāru un, izmantojot portāla tehniskās iespējas (nospiežot pogu – pievienot atsauksmi/komentāru), patstāvīgi, tiešsaistes režīmā padara savu komentāru pieejamu sabiedrībai.

Portāla lietotājiem, lai informētu portāla redakciju par aktuāliem notikumiem sabiedrībā, kā arī lai paustu savu viedokli kādā jautājumā, ir iespēja nosūtīt materiālus portāla redakcijai uz e-pastu redakcija@gimenesdzive.lv

Portāla lietotājiem ir tiesības iesūtīt savus oriģinālmateriālus un pieredzes stāstus publicēšanai portālā. Atsaukt materiālus iespējams, rakstot uz e-pastu redakcija@gimenesdzive.lv

Portāla lietotājs nes atbildību, ka viņa iesūtītais materiāls redakcijai (t.sk. sensitīvie materiāli, fotogrāfijas, komentāri, video, mūzika vai kāds cits radošas intelektuālais materiāls) ir iegūts tiesiskā ceļā, un portāla lietotājam ir tiesības šo materiālu izmantot noteiktajā veidā. Portāla lietotājs garantē, ka materiāla izmantošanā nav nesankcionēti izmantotas vai citādi aizskartas trešo personu tiesības. Kā arī par  iesūtīto materiālu Gimenesdzive.lv nenes nekādu atbildību pret trešajām personām. Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādu materiālu publiskošanas, nosūtīšanas vai citādas izmantošanas rezultātā.

Izmantojot jebkāda veida saturu – rakstu, komentāru un diskusiju fragmentus no Gimenesdzive.lv, atsauce uz Gimenesdzive.lv obligāta.

Lai pārpublicētu pilna apjoma rakstu no Gimenesdzive.lv, saskaņošana ar Gimenesdzive.lv ir obligāta, to var veikt sazinoties uz epastu redakcija@gimenesdzive.lv

Lai veiktu jebkādu komentāru izvietošanu (uzņēmumu profilos atstājot vērtējumu, viedokli/atsauksmi) ir nepieciešams reģistrēties, norādot Segvārdu, kā arī e-pastu, uz kuru tiek nosūtīta saite autorizācijai. E-pasta adrese tiks izmantota tikai reģistrācijas vajadzībām.

Lai Jebkuru pausto viedokli/komentāru dzēstu, nepieciešams rakstīt uz e pastu redakcija@gimenesdzive.lv

Lai dzēstu savu uzņēmuma profilu un lauztu līgumu pirms līguma termiņa beigām, nepieciešams rakstīt uz e-pastu redakcija@gimenesdzive.lv vai zvanīt uz kontaktu formā norādīto telefona numuru par turpmākajiem soļiem.

Gimenesdzive.lv redakcija patur tiesības bez brīdinājuma liegt piekļuvi portāla publikāciju veikšanai, nevēlamām personām vai personām, kurām ir iepriekš bijis aizrādījums par nepiedienīgu vai aizskarošu un neatbilstošu informācijas paušanu.

 

Par sīkfailiem

Sīkfaili ir mazi teksta faili, ko var izmantot tīmekļa vietnēs, lai lietotāja pieredzi padarītu efektīvāku. Likums nosaka, ka mēs varam saglabāt sīkfailus jūsu ierīcē, ja tie pilnīgi nepieciešami šīs vietnes darbībai. Citu veidu sīkfailiem nepieciešama jūsu atļauja. Šī vietne izmanto dažādu veidu sīkdatnes. Daži sīkfaili tiek izvietoti pēc trešās puses pakalpojumiem, kas parādās mūsu lapās. Jūs varat jebkurā laikā mainīt vai atsaukt savu piekrišanu, izmantojot mūsu tīmekļa vietnes sadaļu “Sīkdatņu deklarēšana”. Sadaļā “Lietošanas noteikumi” varat uzzināt, kas mēs esam, kā jūs varat ar mums sazināties un kā mēs apstrādājam personas datus.

Nepieciešamie sīkfaili palīdz padarīt tīmekļa vietni par izmantojamu, nodrošinot pamata funkcijas, piemēram, lappuses navigāciju un piekļuvi drošām vietām tīmekļa vietnē. Tīmekļa vietne bez šiem sīkfailiem nevar pareizi funkcionēt.

 

Pieslēgties Ģimenes Dzīve

Konta informācija tiks apstiprināta pa e-pastu.

Reset Your Password