Kā radās “Mana Terapijas Grāmata”, un kā tā var palīdzēt Tavai pašizaugsmei?

Kā radās “Mana Terapijas Grāmata”, un kā tā var palīdzēt Tavai pašizaugsmei?

Grāmatas autore Zane ir radījusi pašpalīdzības rīku, kas var palīdzēt ikvienam skrejošajā ikdienā apstāties uz mirkli un pabūt ar sevi, sevi izzinot un palīdzot sev augt. Aicinājām Zani padalīties ar to, kā tapa šī ideja par pašterapijas grāmatu, un kā tā var palīdzēt citiem – arī Tev!

Mana Terapijas Grāmata – tā ir grāmata, kas ir veidota balstoties uz pozitīvās domāšanas psiholoģiju un pateicību praktizēšanu, kas palīdzēs Tev saredzēt labo savā ikdienā un mudinās strādāt pie Tavas pašizaugsmes, lai Tu kļūtu par labāko sevis versiju.

“Pēdējo septiņu gadu laikā esmu daudz interesējusies, lasījusi un izzinājusi pašpalīdzības nozari, praktizējusi jogu un meditāciju, ilglaicīgi apmeklējusi psihoterapijas konsultācijas un pavadījusi daudz stundas pētot, diskutējot un interesējoties par šo pašpalīdzības līdzekļu efektivitāti. Esmu novērojusi būtiski pozitīvas pārmaiņas gan savā, gan savu līdzcilvēku dzīvēs, tādēļ vēlējos radīt produktu, kas būtu palīgrīks šāda dzīves veida veicināšanai.

Pēc profesijas esmu grafiskā dizainere, līdz ar to esmu piedalījusies daudz grāmatu izstrādes procesos un vienmēr jutu, ka arī vēlos radīt grāmatu/produktu, kas būtu “sataustāms”. Vēlējos radīt grāmatu, kas spētu palīdzēt cilvēkiem, bet tādu, ko būtu prieks paņemt rokās un novietot grāmatplauktā, līdz ar to sapratu, ka vēlos ieguldīt laiku un līdzekļus tajā, lai tā būtu arī vizuāli skaista un atšķirtos no tirgū piedāvātajām pašpalīdzības grāmatām.

Ikdienā es mēģinu atrast veidus kā būt vairāk klātesošai un saglabāt iekšējo mieru, tāpēc nolēmu radīt šo grāmatu, kas man palīdz saskatīt mazās pateicības dzīvē un es ceru, ka iedvesmos arī Tevi tās saredzēt Tavējā. Tāpat arī veselīga pašrefleksija un vingrinājumi gan prātam, gan ķermenim ir tie, kas man palīdz ikdienā justies labi, tos arī Tu vari atrast šīs grāmatas lapas pusēs.

Lai arī sevis izzināšanas un izaugsmes ceļš ne vienmēr būs viegls, tas noteikti būs tā vērts. Tāpēc gribu Tev novēlēt mīlestību pret sevi šajā ceļā un pateicos Tev par Tavu atbalstu un interesi šajā grāmatā.” tā grāmatas autore Zane.

 

Reklāmraksts publicēts sadarbībā ar Mana Terapijas Grāmata

Foto un teksts: Zane Gereiša arhīvs

Pievienot komentāru

Tavs epasts pie mums ir drošībā.

Pieslēgties Ģimenes Dzīve

Konta informācija tiks apstiprināta pa e-pastu.

Reset Your Password