“Dastea” mīlestība pret dabu atrodama zīmola produktos

“Dastea” mīlestība pret dabu atrodama zīmola produktos

Dastea zīmols ir pavisam jauns un darbojas kopš 2019. gada un tā pamatā ir patiesa mīlestība pret dabu un visu ko tā mums sniedz, māca un dāvina. Didzis Ozoliņš ir šī zīmola autors, taču iedvesma meklējama mammas Astrīdas Ozoliņas vaļaspriekā. Biznesa ideja radās pēc daudzām sarunām ar mammu, kuras sirdslieta visu mūžu ir bijusi augu ievākšana un attiecīgi dažādu veselību stiprinošu produktu pagatavošana. Šos produktus Dastea saimnieki ne tikai lietoja paši, bet arī deva un dāvināja draugiem, radiem un kaimiņiem. Nonākot pie secinājuma, ka pēc tiem ir pieprasījums. Tā nu radās “Dastea” – par pamatu liekot dzimtas sieviešu zināšanas, lai kopā izveidotu to, ko šodien varat nopirkt gan pie Dastea, gan dažādos veikalos.

Zīmola filozofija ir koncentrēta uz katra produkta kvalitāti pāri kvantitātei, tāpēc Dastea produkti no paša apstrādes procesa sākuma tiek ievākti ar lielu uzmanību un rūpību, katrs tā apstrādes un sagatavošanas posms tiek īpaši uzraudzīts, lai pie klienta nonāktu tīrs, kvalitatīvs ar mīlestību un degsmi radīts produkts.

Ievāktie augi tiek kaltēti speciāli šim nolūkam izgatavotās žavētavās. Katrs augs tiek apstrādāts ar rokām, kādu griežamo instrumentu un uzglabāts papīra iepakojumos vai stikla traukos, pēc tam sasvērts un noformēts, lai priecētu klientu acis un būtu palīgs veselības uzturēšanā un uzlabošanā.

Dastea sortimentā ir ļoti daudz dažādi produkti – sīrupi, pulveri, tējas, ziedputekšņi medū.

Sīrupi. Kārdinoši saldie un veselīgie sīrupi būs pa prātam gan pieaugušajiem, gan bērniem. Savu ikdienas imunitātes devu iegūsiet jaucot sīrupus klāt tējai vai ūdenim, vai lietojot  tos atsevišķi.

Sīrupu veidi – Piparmētru, ābolmētru, viršu ziedu, gaiļbiksīšu, ceriņu ziedu, ķimeņu un mētru, šokolādes mētru.

Katram sīrupam ir attiecīgi veselības problēmu ārstējoša un atbalstoša funkcija.

Tējas. (Tēju maisījumi un mono tējas) Tējas rituāls ir mirklis, ko velti sev baudot dabas garšu un spēku.

Tēju veidi – dāmām, vīriem, mieriņš, gripiņš, imuni, matainis, domiņš.

Katrs tējas maisījums ir individuāli atlasīts un paredzēts konkrētai simptomu vai simptomu grupu ārstēšanai un atbalstīšanai.

Pulveri. Augu pulveri tiek gatavoti samaļot iepriekš kaltētus augus. Atšķirībā no augiem, kas paredzēti tējas pagatavošanai, ar augu pulveri iegūstam vairāk vērtīgo vielu, kas nepieciešamas cilvēka organismam, jo ne visas vielas, ko satur augi, piemēram, karotinoīdi, šķīst ūdenī.

Sortimentā pieejami tādi pulveri, kā baziliks, dille, gaiļbiksīte, krese, lielā nātre, pienenes sakne, vīgrieze, samtene.

Katram pulverim plašs un dažāds pielietošanas veids, vienus var lietot uzturā – zupās, salātos, mērcēs un citur, citus pat kosmētikā. Augu pulveriem ir arī simptomu atvieglojošas un ārstējošas īpašības, kas labi ietekmē imunitāti un veselību kopumā.

Ziedputekšņi medū. Jaunums. Ziedputekšņu savienojums ar medu, ir lielisks palīgs imūnsistēmas spēcināšanai, vispārēja veselības stāvokļa uzlabošanai un nostiprināšanai.

Ziedputekšņi medū veidi – lazdas, priedes ziedputekšņi medū, lielās nātres, vīgriezes ziedpumpuri medū.

Ziedputekšņu ievākšana un apstrāde ir roku darbs – priedes un lazdas ziedi tiek ievākti, kaltēti, tad atsijāti tā, lai paliek tikai putekšņi. Pirms maisījuma sagatavošanas putekšņi tiek vēlreiz sijāti.

Ziedputekšņi ir jālieto ļoti uzmanīgi, jo īpaši alerģiskiem cilvēkiem, tāpēc iesakām lietot nelielās devās un nepārsniegt ieteikto devu.

Ziedputekšņi medū ir ļoti vērtīgi cilvēka organismam, jo tie satur dažādus vitamīnus, minerālvielas, mikroelementus, spēcinot organisma imūnsistēmu.

 

Ar zīmola Dastea produktiem variet iepazīties dastea.lv mājas lapā, pieejams iegādei veikalā Cukurs un ILMA.

 

 

Raksts publicēts sadarbībā ar DASTEA

Foto: DASTEA arhīvs

Pievienot komentāru

Tavs epasts pie mums ir drošībā.

Pieslēgties Ģimenes Dzīve

Konta informācija tiks apstiprināta pa e-pastu.

Reset Your Password