Kāpēc izvēlēties mazgāties ar dabīga materiāla mazgāšanās piederumiem?

Kāpēc izvēlēties mazgāties ar dabīga materiāla mazgāšanās piederumiem?

Vai zinājāt, ka sintētiskas (plastmasas) dušas švammes un pufi paliek dabā līdz pat 500 gadiem pēc tam, kad Jūs esat to izmetuši? Turklāt, dažas plastmasas daļas saglabāsies mūžīgi. IK REIZI, kad mazgājaties ar šiem plastmasas piederumiem, notekūdeņos nonāk miljoniem mikroplastmasas daļiņu. 

Lai mazinātu plastmasas nonākšanu dabā, ir pavisam vienkāršs risinājums – izvēlēties dabīga materiāla mazgāšanās piederumus. Daba mums sniedz tik daudz, arī tekstūras dabīgiem materiāliem ir tik dažādas, ka katrs var atrast sev piemērotāko gan pēc formas, gan pielietojuma un materiāla. 

KUKŪ atbalsta videi un cilvēkam draudzīgu materiālu izmantošanu, tāpēc piedāvā 100% LINA un 100% KAŅEPJU šķiedras mazgāšanās piederumus,  kuri ļoti labi kalpo arī kā sausās birstēšanās/rīvēšanās palīgi:  dušas cimdi, ziepju maisiņi un muguras masāžas jostas.

Visi produkti ir KUKŪ radītājas Martas roku darbs, rūpīgi izvēloties materiālus un tālāk tos tamborējot. 

Kāpēc kaņepe un lins?

Ja lins un tā labās īpašības Latvijas iedzīvotājiem nav nekas svešs, un pēdējos gados šķiet kļuvis īpaši atzīts, tad kaņepju šķiedra tikai tagad sāk lēnām, lēnām atgriezties savā zenītā. Jā – atgriezties, jo patiesībā kaņepju šķiedra, pateicoties tās lielajai izturībai,  tika vērpta un izmantota tekstila pārstrādē jau vairāk kā 7000 gadus pirms mūsu ēra. Mūsdienās zinātnieki pēta dabīgo šķiedru pozitīvos ieguvumus, un vairākos pētījumos ir pārsteidzoši rezultāti –  gan lina, gan kaņepju šķiedra tiek atzīta par antibakteriālu un ar pretiekaisuma iedarbību. 

KUKŪ izmantotā 100% kaņepju šķiedras aukla ir augusi savvaļā Indijā. Tālāk tā tiek vērpta ar rokām Indijas lauku sieviešu kooperatīvos, kur par darbu tiek samaksāta godīga darba samaksa, kas šo kaņepju auklu ļauj saukt par “ētisku dziju” (līdzīgi kā kafijas tirgū ir “Fare Trade”). Kaņepju augšanas un pārstrādes procesā nav izmantotas nekādas ķimikālijas.

KUKŪ izmantotā lina aukla ir nepulēta un ražota tepat Latvijā.

Pateicoties kaņepes un lina dabīgajai tekstūrai, KUKŪ mazgāšanās/masāžas piederumi sniedz raupju masāžu, kas uzmundrina, attīra ādu no atmirušajām šūnām un uzlabo asinsriti. 

Kaņepju produkti ir visraupjākie, un, kaut arī lietošanas laikā tie paliek nedaudz maigāki, arī pēc mēnešiem ilgas lietošanas tie vēl joprojām sniegs patīkami raupju masāžu Jūsu ikdienas dušas, vannas vai pirts rituālos. Ja vēlaties, reizi mēnesi varat tos izmazgāt veļas mazgājamā mašīnā saudzīgajā mazgāšanas režīmā.

Lina auklas tekstūra ir nedaudz maigāka un pufīgāka, tāpēc tā būs piemērota jutīgākas ādas īpašniekiem un tiem, kuriem patīk, ka mazgāšanās līdzeklis vairāk saputojas. 

 

Vairāk par KUKŪ profilā. (spied uz nosaukuma)

 

 

Raksts tapis sadarbībā ar KUKŪ zīmolu, #radītsLatvijā

Pievienot komentāru

Tavs epasts pie mums ir drošībā.

Pieslēgties Ģimenes Dzīve

Konta informācija tiks apstiprināta pa e-pastu.

Reset Your Password