Lieldienu aktivitātes Jaunmoku pils parkā

Lieldienu aktivitātes Jaunmoku pils parkā

Lieldienās Jaunmoku pils parkā varēs sajust pavasara svaigo gaisu, izšūpoties, ripināt līdzņemtās olas, piedalīties Lieldienu izzinošā orientēšanās spēlē, aplūkot izstādi parkā un uzzināt daudz jauna par pils parka objektiem ar 15 QR kodu palīdzību! 

Jaunmoku pils šogad atzīmē savu 120. jubileju. Tās pastāvēšanas laikā pili ir apmeklējuši ļaudis ne tikai no Latvijas, bet arī daudzām citām pasaules valstīm. Lieldienās pils parkā tiks izstādītas krāsainas olas, uz kurām saturošā informācija ļaus iepazīt Lieldienu tradīcijas dažādās pasaules valstīs. Lai tradīciju iepazīšana būtu aizraujošāka, ir izveidota īpaša Lieldienu izzinoša orientēšanās spēle, kuru varēs iegādāties Informācijas centrā. 

Ievērojot arī latviešu Lieldienu tradīcijas, – pils parkā būs iespējams izšūpoties un ripināt līdzi paņemtās Lieldienu olas. 

Lieldienu brīvdienās būs apskatāma arī muzeja darbinieku izveidotā pirmā jubilejas gada izstāde parkā “Parku labiekārtošanas plāni”. Izstādes materiālos varēs iepazīt kādreiz pazīstamās un iecienītās atpūtas vietas, parkus un mežsaimniecību centrus Kurzemē, kā piemēram, Veides vai Līkais parks Saldū, Alsungas MRS centrs, atpūtas vieta “Meždzirnas” un citi objekti 20. gs. 60.-80. gados un to, kādas pārmaiņas bija plānotas labiekārtošanas projektos.

Līdz ar pavasari un putnu čalām Lieldienu nedēļā pils teritorijā tiks atklāti arī 15 QR kodi, ar kuru palīdzību patstāvīgi varēs iepazīt dažādus parka objektus – Imanta Ziedoņa dižozolu, Otrā pasaules kara upuru piemiņas vietu, rododendru dārzu un citus. 

Ievērojot visus valstī noteiktos ierobežojumus, pils kompleksā nesteidzīgām un drošām pastaigām pieejams plašais pils parks, nakšņošanas iespējas pils un Muižas ēkas ērtajos numuros vai īpaši ģimenei piemērotā Dīķa mājā, kā arī iespēja baudīt gardu maltīti no Ģimenes restorāna, nakšņojot viesnīcā, gan arī līdzņemšanai. 

Jaunmoku pils – vieta, kur saplūst laiks, daba un mūzika!

 

 

Raksts publicēts sadarbībā ar Jaunmoku pili

Pievienot komentāru

Tavs epasts pie mums ir drošībā.

Pieslēgties Ģimenes Dzīve

Konta informācija tiks apstiprināta pa e-pastu.

Reset Your Password