Krāšņais izaugsmes un iedvesmas pasākums Forums LĪDERE pārcelts uz septembri

Krāšņais izaugsmes un iedvesmas pasākums Forums LĪDERE pārcelts uz septembri

Šobrīd, kad ziema pieņēmusies pilnā spēkā, sniegbaltās kupenas top jo augstākas un sals kož vaigā nepajokam, paliek tik silti, silti, atceroties 2. oktobri. Tā bija īpaša diena Latvija sievietēm, tie bija svētki, jo, pulcējot vairāk nekā 1000 apmeklētājas klātienē un vairākus simtus tūkstošu skatītāju tiešsaistē, Ķīpsalas izstāžu centrā norisinājās trešais izaugsmes un iedvesmas pasākums Forums LĪDERE. Arī šogad šis īpašais notikums kā rūpīgi iesaiņota dāvana nonāks pie katras Latvijas aktīvās un uz attīstību vērstās sievietes. Taču rūpēs par apmeklētāju veselību un labsajūtu, šo pasākumu nolemts pārcelt no maija beigām uz septembra vidu.

Forums LĪDERE šogad notiks jau ceturto reizi, taču, lai tas aizritētu droši un tikpat vērienīgi kā paredzēts, tā norises laiks mainīts. Forums LĪDERE dibinātāja Solvita Kabakova šajā sakarā informē: “ Ņemot vērā visas vibrācijas gaisā, mīļā miera labad un sargājot jūsu, mūsu un visu iesaistīto nervu sistēmas, esam pieņēmuši lēmumu pārcelt šī gada Forumu LĪDERE no 28.maija uz 17.septembri. Pasākums norisināsies Ķīpsalas izstāžu centrā, kur ir ļoti plašas telpas, iespējams uzņemt lielu cilvēku skaitu un ievērot visus distancēšanās noteikumus”.

Plašā atsaucība, dalībnieču mirdzošās acis, smaids visas dienas garumā, laba vēlējumi un pozitīvas atsauksmes ir vairāk nekā pietiekams iemesls, lai Solvita Kabakova šo pasākumu padarītu par ikgadēju tradīciju. Ar vislielāko centību plānots un ar mīlestību izstrādāts, Forums LĪDERE arī šogad vienkopus pulcēs vairāk nekā 1000 dāmu, kuras bez 20 iedvesmojošu lektoru prezentācijām kā ierasts visas dienas garumā varēs baudīt arī muzikālus, kulinārus un citus dažāda veida pārsteigumus.

Kā jau tas bijis ierasts iepriekšējās trīs reizes, arī šogad visa pasākuma programma tiks sadalīta trīs lielās sesijās. Pirmā no tām akcentēs sievietes profesionālo izaugsmi jeb to, kā uzdrīkstēties sasniegt vairāk. Otrā sesija ietvers jautājumus par un ap attiecībām, ģimeni, mijiedarbību. Savukārt foruma trešajā daļā plašāka uzmanība tiks pievērsta personiskajai attīstībai.

Šīs trīs sesijas ar pieredzes stāstiem, padomiem, atziņām un dzīves patiesībām piepildīs sabiedrībā zināmas personības, jomas eksperti un viedokļa līderi. Psiholoģe Diāna Zande, māksliniece un daudzbērnu mamma Aurēlija Anužīte, SEB bankas valdes priekšsēdētāja Ieva Tetere, rakstniece Nora Ikstena, aktrise Rēzija Kalniņa, Zvaigzne ABC vadītāja Vija Kilbloka, mācītājs Indulis Paičs, biedrības “Wings for Wheels” valdes locekle Santa Survila – šie ir tikai daži no lektoriem, kuri 17. septembrī kāps uz lielās Forums LĪDERE skatuves, lai sniegtu Tev vajadzīgo iedvesmas devu, drosmi pamēģināt un sasniegt savas dzīves virsotnes, spēju nebaidīties ņemt no dzīves maksimumu, arī prasmi ieklausīties sevī, lai saprastu, kas kavē būt vienkārši laimīgai.

 

 

Publicēts sadarbībā ar FORUMS LĪDERE

Pievienot komentāru

Tavs epasts pie mums ir drošībā.

Pieslēgties Ģimenes Dzīve

Konta informācija tiks apstiprināta pa e-pastu.

Reset Your Password