Jaunumi Valentīndienai no pašmāju zīmola “Silmachy Remedies”

Jaunumi Valentīndienai no pašmāju zīmola “Silmachy Remedies”

Valentīndienas tuvošanās mēdz izraisīt satraukumu – ko pirkt, ko dāvināt, vai konfektes derēs, vai lācītis ar sirsniņu pie punča būs gana labi? Visbiežāk, mierinājuma vārdi būtu – galvenais, ka dāvana nāk no sirds, bet šī atbilde ne vienmēr dod risinājumu.

Silmachy remedies aicina dāvināt praktisku labsajūtu un rūpes par sevi. Kosmētikas līdzekļi ir viens no veidiem kā sevi palutināt un iegūt kādu papildu minūti vannas istabā bezrūpju gaisotnē. Lielākā daļa Silmachy remedies produktu formulas tiek veidotas tā, lai tos varētu lietot gan sievietes, gan vīrieši, tāpēc tā ir lieliska dāvana, kuru tu vari pasniegt gan sev, gan savam sirdscilvēkam, izbaudot kā dabīgie, videi draudzīgie produkti redzami uzlabo ādas un matu stāvokli.

Kas šobrīd ir aktuālie produkti?

Noteikti ziepes un roku balzami! Biežā roku mazgāšana un aukstā laika sezona prasa īpašas rūpes par ādu gan vīriešiem, gan sievietēm. Gan iekštelpās, gan ārā gaisa mitruma līmenis ir samazināts un tas ātri vien atspoguļojas uz mūsu ādas. Ziemā ādas kopšanai jāizvēlas barojoši un intensīvi mitrinoši balzāmi vai ādas barjeru atjaunojoši krēmi.

Silmachy remedies ir sagatavojuši īpašu Valentīndienas komplektu, kurā atradīsi kokosriekstu eļļas ziepes ar rozā mālu, roku balzamu ar smiltsērkšķu eļļu, kā arī lufu.

Kokosriesktu eļļas ziepes ir īpaši attīrošas un veido biezas, mīkstas putas, bet tīkamais piparmētras un bergamotes ēterisko eļļu sajaukums lutinās degunteli. Tieties roku balzama sastāvs ir bagātīgs ar eļļām, sviestiem un vaskiem, kas satur E, C, A un B grupas vitamīnus, kā arī daudzus mikroelementus, kas palīdz roku ādai atgūt dabisko mitruma daudzumu. Balzama sastāvā neatradīsi ūdeni, kas nozīmē, ka vari to droši lietot arī ārā aukstos laikapstākļos. Trešā lietā komplektiņā ir lufa, kas bieži daudzus mulsina. Lufa ir lielisks dabīgais aizstājējs sintētiskajiem dušas sūkļiem. Tas ir vīteņaugs, kura augļi nedaudz atgādina gurķi, bet pēc to žāvēšanas iegūstam ko līdzīgu sūklim. Šo augu mēdz saukt arī par sūkļgurķi vai augu sūkli.

Atceries, ka dāvanai ir jārada prieks, nevis jākrāj putekļi plauktā!

 

 

 

Publicēts sadarbībā ar Silmachy remedies

 

Pievienot komentāru

Tavs epasts pie mums ir drošībā.

Pieslēgties Ģimenes Dzīve

Konta informācija tiks apstiprināta pa e-pastu.

Reset Your Password