Piedāvājot daudzveidīgu saturu un pārsteigumus visas dienas garumā, jau rīt norisināsies “Forums LĪDERE”

Piedāvājot daudzveidīgu saturu un pārsteigumus visas dienas garumā, jau rīt norisināsies “Forums LĪDERE”

Jau šo piektdien, 2.oktobrī, norisināsies ilgi gaidītais un grandiozais sieviešu izaugsmes un iedvesmas pasākums “Forums LĪDERE 2020”. Ņemot vērā situāciju pasaulē un ieviestos pulcēšanās ierobežojumus Latvijā, pasākums mainījis gan norises laiku, gan vietu – tas notiks plašajās un ērtajās izstāžu centrs “Ķīpsala” telpās. Vienlaikus jāpiemin, ka par spīti šīm izmaiņām pasākuma programma saglabās nemainīgi augsto kvalitāti, ļaujot ieklausīties zinošu un dzīves gudru lektoru pieredzē, padomos un atziņās. “Forums LĪDERE” rīkotāji parūpējušies arī par dažādiem pārsteigumiem visas dienas garumā, lutinot apmeklētājas gan ar mākslinieciskām performancēm, gan sagādājot baudas mirkļus kā acīm, tā ausīm.

Pulcējot 1000 Latvijas aktīvās, atvērtās, uz izaugsmi un attīstību vērstās sievietes klātienē un vēl desmitiem tūkstošu tiešsaistes skatītāju, “Forums LĪDERE” norisināsies jau trešo gadu, šoreiz zeltainā rudens caurvīts. Turpinot tradīciju, arī šogad pasākuma programma sadalīta trīs lielās daļās, katrā no tām koncentrējoties uz atšķirīgu jomu sievietes dzīvē.

Pirmā sesija veltīta profesionālajai izaugsmei, iedrošinot sasniegt vairāk. Šo daļu, uzstājoties ar foruma prologu, jau tradicionāli atklās Vaira Vīķe-Freiberga. Lektoru uzstāšanās šajā sesijā būs cieši saistītas ar tādām tēmām kā sieviešu līderība, prasme uzdrošināties un noticēt sev. Par to, kāda ir cena būt sievietei – vadītājai, ko tas prasa un vai vispār ir vērts ko tādu uzņemties. Tāpat šajā sesijā tiks runāts par sievietes iespējām dažādās kultūrās un to, kā sasniegt sev vēlamo, izmantojot ķermeni kā instrumentu.

“Forums LĪDERE” otrās daļas fokusā – attiecības, ģimene un mijiedarbība. Šajā daļā, savukārt, tiks runāts par spēju bez nosacījumiem ziedoties un atdot sevi mīļotā cilvēka dēļ. Vienlaikus tiks akcentēts tas, ka ir būtiski saskatīt sevī gaišo un labo, kā uzdrošināties riskēt un nebaidīties kļūdīties. Tiks apskatītas arī tēmas, kas saistītas ar sievietes veselību.

Savukārt pasākuma noslēdzošā sesija tiks veltīta sievietes personiskajai attīstībai, mudinot sapņot drošāk. Šajā sadaļā tiks akcentētas tēmas par pašapziņas attīstību – kā sadzirdēt sevi un patiesi rūpēties, kā būt savas dzīves līderei, bet tajā pašā laikā neaizmirst parūpēties par attiecībām ar sevi pašu.

Starp lekcijām visas dienas garumā apmeklētājas gaidīs dažādi pārsteigumi. Priecēs gan muzikāli un sirdi sildoši priekšnesumi ar Latvijā zināmu un atzītu mākslinieku piedalīšanos, gan virkne pieredzes stāstu, ar ko īsajās intervijās iepazīstinās īpašie viesi. Tāpat apmeklētājas lutinās un pavisam īpašus brīžus sagādās “Forums LĪDERE” plašais atbalstītāju pulks, dāvājot gan aizkustinājuma un patīkama satraukuma, gan saldus un sievišķīguma pilnus brīžus. To visu sola viena diena, kas, pēc “Forums LĪDERE” dibinātājas Solvitas Kabakovas teiktā, būs kā svētku diena ikvienai apmeklētājai.

Ar pasākuma programmu aicinām iepažīties šeit: PROGRAMMA

 

Raksts publicēts sadarbībā ar FORUMS LĪDERE

Pievienot komentāru

Tavs epasts pie mums ir drošībā.

Pieslēgties Ģimenes Dzīve

Konta informācija tiks apstiprināta pa e-pastu.

Reset Your Password