Pašmāju zīmola Silk Secret piedāvājumā gultasveļa bērniem

Pašmāju zīmola Silk Secret piedāvājumā gultasveļa bērniem

Zīmols Silk Secret piedāvā plašu gultasveļas izstrādājumu klāstu pašiem mazākajiem ģimenes locekļiem. Gultasveļa ir radīta no augstvērtīgiem un izmeklētiem materiāliem — zīda šķiedrām un kokvilnas satīna. Radot ikvienu izstrādājumu, rūpes par mazuļa miegu liek pievērst uzmanību sīkākajai detaļai.

Ieskatieties — ierastajam sortimentam pašmāju zīmols Silk Secret ir pievienojuši jaunumus!

Zīdtārpiņa savērptie kokoni, izstiepti šķiedrās, ir izmantoti par segas pildījumu un ietērpti kokvilnas satīnā. Tik vienkāršs, taču vienlaikus vērtīgs un neparasts izstrādājums, kas spēj nodrošināt pilnvērtīgu, dziļu un saldu miegu, jo īpaši bērniem.

Līdzās zīda pildījuma segai produktu sortimentā varat atrast  jaunumu —zīda segas komplektu Sapnis rozā un zilā krāsā. Komplektā ietilpst zīdapildījuma sega (biezums piemērots vasarai), segas pārvalks, kā arī viena spilvendrāna. Oriģinālais komplekts ir gatavs tūlītējai lietošanai. Tā būs izcila pirmā sega un gultasveļa pašam mazākajam ģimenes loceklim. Piedāvājam īpaši izdevīgu cenu, augstu kvalitāti un pievilcīgu izskatu, savukārt jūsu bērns baudīs veselīgu miegu, zīda maigumu un citas tā pozitīvās īpašības.

Rozā komplekts SAPNIS bērniem

Maigās, mīkstās un vieglās zīda šķiedras sniedz tik vajadzīgās īpašās rūpes. Sega perfekti apklāj ķermeni un cieši tam piekļaujas, radot maigus un rūpju pilnus pieskārienus, tāpēc arī miegs nekavējas.

Zīda šķiedras nodrošina optimālu temperatūru, sasildot un atvēsinot pēc nepieciešamības. Zīda apbrīnojamā elpotspēja samazina svīšanu —gulēšana ir svaiga, tīra un viegla.

 

Zils komplekts SAPNIS bērniem

Zīda spilvendrānu izvēli bērniem ir papildinājušas jaunas spilvendrānas ar skaistiem zīmējumiem —Lapsēns un Žirafe. Maza izmēra spilventiņi, pārklāti ar zīda spilvendrānām, ir lieliski atpūtas palīgi, kas bērniņam ir līdzās un ko var samīļot. Sevišķi labi tie noder par atbalstu, līdz bērniņš iemieg.

Zīda spilvendrāna bērniem Lapsēns

Zīds ir dabisks materiāls, kas lieliski elpo, nekarsē un nerada alerģiskas izpausmes. Zīda šķiedrā nemitinās putekļu ērcīte un citi alergēni, zīds ir patīkams bērniem ar jutīgu ādu un dažādām ādas problēmām.

Zīda šķiedru augstā mitruma uzsūktspēja novērš mitrumu, ko ķermenis ik nakti izdala, tādējādi nav iemesla vairoties baktērijām un pelējuma sēnēm — tā ir droša un veselīga gulēšanas vide.

Zīda spilvendrāna bērniem Žirafe

Dabiskā zīda šķiedras nomierina, lieliski atslābina, uzlabo miegu, un pieceļoties bērns jūtas izgulējies, apmierināts, vesels, priecīgs un gatavs iepazīt jaunu dienu.

Silk Secret produktu piedāvājums ir papildināts ar kokvilnas satīna gultasveļu. Kokvilnas gultasveļas komplekts ir īpaši izstrādāts bērniem — izgatavots no ekoloģiski tīra, dabiska kokvilnas auduma, kas ir ļoti maigs un bērna ādai patīkams, lai veidotu labvēlīgu vidi mierīgam, netraucētam un pilnvērtīgam miegam. Pozitīvi rotaļīgais auduma raksts ļaus bērnam ar prieku nodoties naktsmieram. Gultasveļa lieliski sader ar Silk Secret piedāvāto zīda pildījuma segu un spilvenu, kas ir paredzēti bērniem.

Kokvilnas satīna gultasveļa bērniem Bitīte

Kokvilnas satīna gultasveļa bērniem Okeāns

Kokvilnas satīna gultasveļa bērniem Mākonītis

Lai pieskaņotos bērnu vajadzībām, Silk Secret ir padomājuši un izveidojuši mazgājamus produktus. Jums nebūs jāuztraucas, ja bērns notraipīs segu vai spilvenu, — to varēs vienkārši izmazgāt.

Vidēji bieza un vasaras zīda sega, kas piemērota lietošanai visa gada garumā, pieejama divos izmēros: 100 × 135 cm un 100 × 140 cm. Kā arī bērnam atradīsiet ideāli atbilstīgu zīda šķiedrām pildītu spilvenu divos standarta izmēros: 30 × 40 cm un 40 × 60 cm. Tie ir ļoti zemi, der bērniņam no pusgada līdz pat 3 gadu vecumam.

Zīda pildījuma gultasveļas lietotāju pieredze rāda, ka vienīgi zīdam piemīt vienlaikus visas īpašības, kas nodrošina veselīgu un pilnvērtīgu miegu un neatkārtojamu īpašu rūpju sajūtu ikvienam ģimenes loceklim, vispirms jau mazuļiem.

 

Iepazīsties ar Silk Secret piedāvājumu!

www.silksecret.lv

 

Raksts publicēts sadarbībā ar Silk Secret zīmola pārstāvi Ingu Vasilišinu

Pievienot komentāru

Tavs epasts pie mums ir drošībā.

Pieslēgties Ģimenes Dzīve

Konta informācija tiks apstiprināta pa e-pastu.

Reset Your Password